Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 sand, 82H802MWRM

21,000ДЕН.

  • Производител: Lenovo
  • Шифра на производ: 01077
  • Достапност: 2-3 Days

Тагови: Notebook

Технички спецификации

Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 sand 82H802MWRM
 Intel Core i3-1115G4 (2C / 4T, 3.0 / 4.1GHz, 6MB)/ 
8GB
(4GB Soldered DDR4-3200 + 4GB SO-DIMM DDR4-3200),
256GB
SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe /
Графичка карта Intel UHD Graphics/ 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare /
Оперативен систем: Free DOS, Wi-Fi 6 11ax, 2x2 + BT 5.1/ FW TPM 2.0/ 38Wh internal battery/ 1,65kg/ 2 години гаранција. 82H80071RM


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар